Znajdź nas na Facebook
Facebook
telefon(+48) 91 395 15 00 fax(+48) 91 395 15 01 biuro@bamor.pl

polska wersja wersja niemiecka

Ostatnie realizacje:

Zaplecza sportowe z kontenerów

Kontenery sportowe to jeden bardziej popularnych produktów w naszej ofercie. Wynika to przede wszystkim z dużego zapotrzebowania na tego typu kompleksy od czasu wejścia w życie ogólnopolskiego projektu „Moje Boisko – Orlik 2012”. Nasza oferta obejmuje przygotowanie zaplecza piłkarskiego, które odpowiada projektowi boiska według rządowych wytycznych. Przyjmujemy również zlecenia na kontenery boiskowe wykonane na podstawie indywidualnych planów. Nasze rozwiązania pozwalają stworzyć komfortowe i nowoczesne obiekty, spełniające aktualne normy użytkowe.

Jakie zastosowanie mają kontenery sportowe?

Dzięki swojej wielofunkcyjności kontenery pozwalają zagospodarować każdą przestrzeń w taki sposób, by stworzyć komfortowe zaplecze sportowe. Mogą bowiem służyć zarówno jako pomieszczenie do przechowywania sprzętu, jak i szatnie dla zawodników. Nasza oferta obejmuje kontenery sanitarne, które zapewniają odpowiednie warunki dla zawodników do przygotowania się do meczu, a także umożliwiają odświeżenie się po wysiłku na boisku. To zatem doskonałe rozwiązanie na różnorodne imprezy sportowo-rekreacyjne.

Kontenery boiskowe to produkt wszechstronny, przystosowany nie tylko do potrzeb osób grających w piłkę nożną. Obiekty spełniają wymagania każdego sportowca. Wyposażone są w szafki szatniowe oraz prysznice. Wnętrze posiada wentylację, a co szczególnie ważne – łatwo utrzymać je w czystości. To zatem odpowiedź na wszystko, czego potrzeba aktywnej osobie, a przy tym praktyczne rozwiązanie dla właścicieli obiektów.

Galeria zdjęć kontenerów sportowych BAMOR

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami naszych kontenerów. Mogą Państwo na własne oczy przekonać się o tym, że zaplecza piłkarskie stworzone z wykorzystaniem produktów BAMOR stanowią dobrą odpowiedź na potrzeby zarówno młodszych, jak i starszych sportowców.

© 2006-2016 BAMOR Sp. z o.o.
ul. Jedności Narodowej 21, 72-315 RESKO, woj. zachodniopomorskie
tel. (+48) 91 395 15 00, fax. (+48) 91 395 15 01, e-mail: biuro@bamor.pl
wersja polskaniemiecka wersja