Znajdź nas na Facebook
Facebook
telefon(+48) 91 395 15 00 fax(+48) 91 395 15 01 biuro@bamor.pl

polska wersja wersja niemiecka

Ostatnie realizacje:

Kontenery sanitarne, socjalne, biurowe

Oferta naszej firmy obejmuje kompleks mobilnych budynków o określonych funkcjach użytkowych. Wśród nich znajdują się produkty projektowane z myślą o potrzebach przedsiębiorców: kontenery socjalno-biurowe. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu okazują się praktycznym rozwiązaniem między innymi na placach budowy. Stwarzają przestrzeń zarówno dla pracowników, jak i inwestorów, a także są nieocenioną pomocą podczas organizacji różnorodnych wydarzeń plenerowych. Dzięki nim można bowiem w każdych warunkach zaadaptować zaplecze biurowe i socjalne – tymczasowo bądź na czas realizacji długoterminowych działań.

Dlaczego warto zakupić kontenery socjalno-biurowe?

Jako producent kontenerów biurowych i socjalnych zdajemy sobie sprawę, że aranżacja przestrzeni zależy od wewnętrznej strategii firmy czy planowanych inwestycji. Dlatego właśnie projekt i wyposażenie kontenerów uwzględniają indywidualne potrzeby klienta, którym zawsze staramy się sprostać. Dostarczamy kontenery zarówno w oparciu o rozkład typu open space, jak i wydzielamy niezależne pomieszczenia dla pracowników, w tym zaplecza socjalne takie, jak aneks kuchenny z miejscem na jadalnię czy toaleta.

Kontenery socjalne i biurowe jako wizytówka firmy

Kontener biurowy czy socjalny nie odbiega od standardów biura znajdującego się w tradycyjnej zabudowie. Jego wnętrze można zaaranżować w taki sposób, by odpowiadało charakterowi firmy i godnie ją reprezentowało. Pomagamy również zadbać o inwestycje. Służą do tego kontenery techniczne czy magazynowe, które zapewniają bezpieczne miejsce dla wszelkich maszyn i narzędzi.

Zdjęcia kontenerów biurowych i sanitarnych BAMOR

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą galerią. Można tu zobaczyć, jak prezentują się nasze konstrukcje tworzone w celach biurowo-sanitarnych.

Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne Kontenery sanitarne

© 2006-2016 BAMOR Sp. z o.o.
ul. Jedności Narodowej 21, 72-315 RESKO, woj. zachodniopomorskie
tel. (+48) 91 395 15 00, fax. (+48) 91 395 15 01, e-mail: biuro@bamor.pl
wersja polskaniemiecka wersja