Znajdź nas na Facebook
Facebook
telefon(+48) 91 395 15 00 fax(+48) 91 395 15 01 biuro@bamor.pl

polska wersja wersja niemiecka

Ostatnie realizacje:

Wiejskie świetlice kontenerowe

W ofercie mobilnych pawilonów produkowanych przez firmę BAMOR znajdują się również nowoczesne świetlice kontenerowe. To doskonała alternatywa dla tradycyjnej zabudowy pełniącej funkcję ośrodka kulturalnego w mniejszych miejscowościach i na wsiach. Dzięki przemyślanemu projektowi oraz solidnemu wykonaniu stanowią idealną przestrzeń do organizacji niewielkich imprez i warsztatów, a także zebrań. Każde sołectwo, któremu zależy na aktywnym uczestnictwie mieszkańców w życiu lokalnej społeczności, powinno zadbać o stworzenie takiego sprzyjającego integracji miejsca.

Projekt świetlicy kontenerowej

Kontenery świetlicowe BAMOR to funkcjonalne pawilony z dachem dwuspadowym, dużymi oknami i zadaszonym wejściem. Każdy projekt jest konsultowany z klientem. Z reguły wszystkie wyposażone są jednak w:

  • przedsionek;
  • salę spotkań;
  • pomieszczenie kuchenne;
  • toaletę.

Aneks kuchenny obejmuje komplet szafek, zlewozmywak i lodówkę oraz kontakty elektryczne, które umożliwiają podpięcie podstawowych sprzętów AGD. Projekt przewiduje umieszczenie gniazdek również w głównej sali spotkań. Dzięki temu jest to w pełni funkcjonalne pomieszczenie, pozwalające na organizację seansów filmowych bądź imprez tanecznych.

Potencjał kontenera świetlicowego daje ogromne możliwości. Może stać się on tętniącym życiem ośrodkiem kulturalnym. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi produktami, które uatrakcyjnią wiejską przestrzeń. Mogą to być m.in. wytrzymałe wiaty przestankowe zapewniające komfort i bezpieczeństwo w każdą pogodę czy zaplecza sportowe.© 2006-2016 BAMOR Sp. z o.o.
ul. Jedności Narodowej 21, 72-315 RESKO, woj. zachodniopomorskie
tel. (+48) 91 395 15 00, fax. (+48) 91 395 15 01, e-mail: biuro@bamor.pl
wersja polskaniemiecka wersja